Zapraszamy do subskrypcji newslettera, prosimy podać e-mail:

Inspiracje

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

NORDISK

Nordisk w językach skandynawskich oznacza północny. Skandynawia to wyjątkowy pod każdym względem fragment Europy. Wielu kojarzy się z wieczną zimą, surowym i chłodnym klimatem, dlatego postrzegamy stereotypowo ten kraj i jego mieszkańców. w rzeczywistości północny region jest fascynujący. Z jednej strony dziwicza przyroda, specyficzny klimat i wszystkim dobrze znana historia wikingów, z drugiej eleganckie i pełne życia stolice, nowoczesny design, a przede wszystkim oryginalni ludzie.

Obserwując mieszkańców północy (Norwegów, Duńczykó, Finów i Szwedów), skandynawska uroda jak i ich mentalnośc stała się źródłem inspiracji dla marki artego. Cechą charakterystyczną ludzi zamieszkujących kraje północne są blond włosy. W palecie blondów artego można znaleźć odcienie odpowiednie dla każdego typu karnacji. Przedstawiamy cztery niezwykłe stylizacje zainspirowane kolorami blondów artego oraz urozmaiconą Skandywnawią.
- LEKKERT SAND
- TUHKA
- PLATIN
- BRUN


Fryzury: Krzysztof Pajor
Zdjęcia: Justyna Dudek
Stroje: Jarosław Juźwin
Makijaż: Agata Kalbarczyk
Biżuteria: OXMO
Pobierz podręcznik Nordisk (.pdf)


kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Zero Grawitacji

Kolekcja "Zero Grawitacji" to jak otrzymanie biletu do innego świata, która zmienia perspektywę patrzenia na fryzjerstwo. Podkreślenie nieważkościw stylizacji, koloryzacji i cięciu sprawia, że fryzury sa Bardzo delikatne oraz kobiece. Cała kolekcja skupia się nie tylko na braku grawitacji, ale także na całym kosmosie. W tym rozumieniu wykraczamy poza typowe kojarzenie "fryzjerstwa", a wkraczamy do królestwa kreatywności, perspektywy i braku granic. Jest to swoista "zabawa" formami, kształtami i technikami cięĆ. Skrawek wszechświata znaleźliśmy tu na Ziemi, patrząc w gwieździste niebo. To ono sprawiło, że zaczeliśmy rozmyślać o grawitacji, a raczej o jej braku.

Niezwykłe gwiazdozbiory stały się natchnieniem do stworzenia czterech stylizacji:
- KORONA PÓŁNOCNA
- RAJSKI PTAK
- STRZAŁA
- WIELKA NIEDŹWIEDZICA


Fryzury: Krzysztof Pajor, Wojtek Zieliński i Marcin Machnicki
Zdjęcia: Weronika Kosińska
Stroje: Paula Dudziak
Makijaż: Agata Kalbarczyk
Pobierz podręcznik Zero Grawitacji (.pdf)


kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

WEDDINGS&AIRPLANES

Kolekcja "WEDDINGS&AIRPLANES" została stworzona przez Mariolę Szpyrkę oraz jej współpracowników.
Salon Fryzjerski "VIVIAN"
ul. Tetmajera 13
Czechowice-Dziedzice

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Akademia Maniewski Hair&Body

Pokaz Akademii Maniewski Hair&Body na gali jubileuszowej FARO

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Akademia Montibello

Pokaz Akademii Montibello na gali jubileuszowej FARO

She rocco. She, czyli ona, rocco nawiązuje do stylu rockowego tak zwanego glam rocka, ale Sherocco to również nazwa wiatru, który wiejąc z nad pustyni przynosi piasek w różnych kolorach i to właśnie było inspiracją do stworzenia nowej kolekcji fryzur marki Montibello. Różne odcieni blondu od srebrnych, beżowych po czerwone, będą modne w tym sezonie . Koncepcja fryzur została oparta na objętości i ruchu. Twórcy stawiają na użyteczne formy, łatwe do przeniesienia w codziennej pracy w salonie.
Instruktorzy marki Montibello pragną inspirować, żeby pobudzić w klientach chęć rozwoju.

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Akademia Kawulok&Claudius

Pokaz Akademii Kawulok&Claudius na jubileuszowej gali FARO

Coco Chanel mawiała: moda w której nie można wyjść na ulice nie jest modą.
Dziś to ulica kreuje modę. Kolory, bryły, ruch, wiatr,światło, gwar, tłum, cisza, chłodny pośpiech i upalna powolność. Ulice nigdy nie są szare i nijakie.
Kolekcja z serii Fashion Street została stworzona przez dwóch niezwykle doświadczonych, ale ogromnie różniących się od siebie stylistów, instruktorów marki KEMON Andrzeja Kawuloka i Klaudiusza Ićka. Dwa światy, dwie różne koncepcje połączyła chęć tworzenia i przekazywania swojej wiedzy innymi.

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Akademia Artego

Pokaz marki ARTEGO przygotowany na galę jubileuszową FARO

VOODOO – to nowa kolekcja inspirowana wierzeniami mieszkańców Afryki. Magia, kontrola umysłu, przejmowanie ciała. Voodoo to jedno z najbardziej intrygujących wierzeń świata, gdzie podstawą religii jest tak zwany rytuał opętania. Uczestnicy obrzędu wchodzą w trans i oddają się duchom bogów, które opanowują ich ciała. To właśnie Ci bogowie, a właściwie boginie stały się inspiracją do stworzenia kolekcji. Cztery boginie, który skupiły na sobie uwagę instruktorów to Yemaya,Oszun, Oya, Brigitte. Scalenie tajemniczości i demoniczności, prostota kolorów stanowią o świeżym spojrzeniu marki Artego na współczesną modę ulicy. Kolekcja Voodoo została stworzoną z myślą o kobietach ceniących sobie elegancję połączoną z najnowszymi trendami w modzie fryzjerskiej.

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

VOODOO

Kolekcja inspirowana wierzeniami mieszkańców Afryki. Magia, kontrola umysłu,przejmowanie ciała. VooDoo to jedno z najbardziej intrygujących wierzeń świata, gdzie podstawą religii jest tak zwany "rytuał opętania". Uczestnicy obrzędu wchodzą w trans i oddają się duchom bogów, które opanowują ich ciała. To właśnie ci bogowie, a właściwie cztery boginie stały się inspiracją do stworzenia kolekcji przez instruktorów marki ARTEGO: Marcina Machnickiego i Krzysztofa Pajora. Scalenie tajemniczości i demoniczności, prostota kolorów stanowią o świeżym spojrzeniu marki ARTEGO na współczesną modę ulicy. Kolekcja Voodoo została stworzona z myślą o kobietach ceniących sobie elegancję połączoną z najnowszymi trendami zarówno we fryzjerstwie jak i w modzie.
Cztery boginie, które skupiły uwagę instruktorów i stały się źródłem inspiracji do nowej kolekcji to: YEMAYA, OSZUN, OYA, BRIGITTE.

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Polska wersja włoskiej kolekcji marki Kemon
THE ITALIAN TOUCH

Zaproponowane obrazy to sezonowa interpretacja dwóch głównych tendencji, jakie będą charakteryzowały rok 2013: stylowy Pop i naruszający zasady Rock to kluczowe właściwości fryzur zawartych w tej kolekcji, w której współistnieją miękkie kształty i wyraźnie zaznaczone linie strzyżenia.

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Kreuj siebie, upiększaj rzeczywistość...

Kolekcja FALE LOKI KOKI to owoc dwóch dni szkoleń z koków i upięć, które zorganizowała nasza firma we współpracy z Akademią Zaremba w dniach 21.04-22.04.2013.
21.04.2013- OPOLE hotel "SŁOCIAK"
22.04.2013- BIELSKO-BIAŁA hotel "NA BŁONIACH"

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

"ROOTS" to nowa kolekcja fryzur
marki MONTIBELLO: wiosna – lato 2013

Kolekcja "ROOTS" to instynkt, powrót do korzeni
i rzeczywistość, w której najważniejszym elementem jesteśmy my - KOBIETY. To propozycja stylizacji w odcieniach eterycznych blondów WITHE FLAG, ognistych czerwieni RAINBOW SPIRIT oraz wyrazistych brązów CHANGE THE DESERT.
Kreuj siebie!!!! Kreuj rzeczywistość!!!!!

CHANGE THE DESERT

RAINBOW SPIRIT

WITHE FLAG

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Kolekcja "CHAMAN CHIC" marka MONTIBELLO

Kolekcja stworzona dla kobiet, które lubią zwracać na siebie uwagę. Dla kobiet, które opierają swoje bogactwo o sumę doświadczeń, emocji i są nierozerwalną częścią świata
i społeczności, w której żyją i pracują. To kolekcja dla kobiet odważnych i pewnych siebie.

kolekcje fryzur

Kolekcja "Bądź piękna"

"Bądź piękna" jest to kolekcja fryzur przygotowana przez Mariolę Szpyrkę - właścicielkę Salonu Fryzjerskiego "Vivian" z Czechowic-Dziedzic.

kolekcje fryzur

Kolekcja "Dwudziestolatki"

"Dwudziestolatki" jest to kolekcja fryzur przygotowana przez Mariolę Szpyrkę - właścicielkę Salonu Fryzjerskiego "Vivian" z Czechowic-Dziedzic..

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Kolekcja The Italian Touch

kolekcje fryzur

Kolekcja MONTIBELLO "HIGHT DEFINITION STYLE"

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Kolekcja City Lights

kolekcje fryzur, hurtownia fryzjerska

Kolekcja ARTEGO