Zapraszamy do subskrypcji newslettera, prosimy podać e-mail:

Archiwum wydarzeń

2013 rok

 • 18 11

  Jubileuszowa Gala "FARO"

  10 listopada 2013 r w hotelu Vienna**** w Bielsku-Białej odbyła się Jubileuszowa Gala naszej hurtowni fryzjerskiej "FARO".
  To już 20 lat minęło od czasu kiedy postanowiliśmy otworzyć filię naszej firmy w Bielsku-Białej. I tak wspólnie z naszymi klientami dzień za dniem współpracujemy, szkolimy się i bawimy. Te 20 lat to tysiące dni spędzone z naszymi klientami, tysiące rozmów, spotkań, dobrych chwil, które warto zachować w pamięci. To także tysiące doświadczeń, tysiące upadków i fantastycznych pomysłów, które staraliśmy się urzeczywistnić.
  Na galę było zaproszonych 300 gościu, którzy wspólnie z nami świętowali ten uroczysty dla nas dzień.
  Pierwsza część gali to były występy akademii fryzjerskich, które specjalnie na ten wieczór przygotowały pokazy ze swoich aktualnych kolekcji.
  Akademia Artego wystąpiła z pokazem kolekcji "VOODOO", którą przygotowali instruktorzy marki Marcin Machnicki oraz Krzysztof Pajor.
  Razem z nimi na scenie wystąpił nowy dyrektor artystyczny marki Artego- Wojciech Zieliński.
  Akademia Kawulok&Claudius to inspiracje modą ulicy, czyli kolekcja "FASHION STREET" i oczywiście w roli głównej instruktorzy marki Kemon- Andrzej Kawulok oraz Klaudiusz Iciek. Akademia Montibello zachwyciła kolekcją przygotowaną przez instruktorów marki: Katarzynę Budkę, Ernesta Kawę, Leszka Ligęzę oraz Wojtka Walczaka. "SHE ROCCO" , bo tak nazywa się nowa kolekcja to połączenie wszystkiego, co we fryzjerstwie najistotniejsze , czyli pięknych, dopracowanych stylizacji z funkcjonalnością.
  I ostatni występ tego wieczoru to Akademia Maniewski Hair&Body. Perfekcyjne strzyżenia, fantastyczne upięcia, to cechy kolekcji zaprezentowanej przez Macieja Maniewskiego oraz jego współpracowników. Ukoronowaniem wieczoru był recital Ady Szulc. Piękne, nastrojowe piosenki wprowadziły wszystkich w doskonały nastrój, który trwał cały wieczór aż do białego rana.
  Po zakończeniu występów akademii fryzjerskich rozpoczęła się część nieoficjalna. Uroczysta kolacja, tort urodzinowy i zabawa przy fantastycznej muzyce trwały do godz. 5.00 rano dnia następnego.
  Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się doskonale i za 2 lata spotkamy się na 25 rocznicy powstania firmy FARO w Opolu.
 • 26 09

  GALA JUBILEUSZOWA FARO

  Bożena i Paweł Woźniak mają zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie w świecie fryzjerskim GALĘ JUBILEUSZOWĄ FARO, która odbędzie się 10 listopada 2013 w Bielsku-Białej hotel VIENNA**** ul. Bystrzańska 48.
  Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia mogą Państwo uzyskać pod numerami telefonów:
  FARO Bielsko-Biała: 885 333 441, 885 333 443
  FARO Opole: 885 333 440, 885 333 442
  Bilety do nabycia u przedstawicieli lub w hurtowniach FARO
  pobierz ulotkę z informacjami
 • 12 05

  Fale…Loki…Koki

  21.04.2013- Opole Hotel "Słociak"
  22.04.2013-Bielsko-Biała "Hotel Na Błoniach"
  Były emocje, zachwyty, a przede wszystkim całe mnóstwo wspaniałych inspiracji. Pierwszy raz nasza firma zorganizowała pokaz szkoleniowy
  z Mistrzynią Świata we fryzjerstwie Joanną Zarembą-Wanczurą. To wyjątkowe wydarzenie, ponieważ obserwować najlepszych stylistów w pracy to prawdziwa przyjemność i możliwość doskonalenia swoich umiejętności. Wiele wspaniałych pomysłów, które można wykorzystać podczas pracy w salonie i dać klientkom wyjątkowe fryzury, które sprawią, że będą czuły się piękne, to główny cel naszych szkoleń. Nasza współpraca z Akademią Zaremba rozpoczęła się bardzo owocnie i już mamy w planach kolejne szkolenia i warsztaty. A na zdjęciach możecie zobaczyć jak było i niech to będzie kolejna okazja do wspomnień.
 • 09 05

  Pokazy marki Kemon

  " The Italian Touch #13" w polskiej wersji
  14.04.2013- Opole
  15.04.2013-Bielsko-Biała
  Pokaz ostatniej kolekcji The Italian Touch w interpretacji polskich stylistów miał swoją premierę na targach "LOOK" w Poznaniu. Nasi klienci, styliści, fryzjerzy mogli zapoznać się z tą kolekcją w czasie dwóch spotkań, które odbyły się zaledwie tydzień później w Opolu i Bielsku-Białej.
  Polska wersja kolekcji jest mocniejsza i bardziej wyrazista od swojej poprzedniczki, pop i rock są tutaj bardziej undergroundowe.
  Nasi klienci byli zachwyceni pracą instruktorów marki Kemon: Doroty Grzelak, Andrzeja Kawuloka i Andrzeja Wierzbickiego oraz fryzurami, które zaprezentowali w czasie pokazów.
  Na pokazie miała premierę także nowa koloryzacja Cramer Color zapewniająca absolutnie perfekcyjne pokrycie siwych włosów.
  A jak pracowali instruktorzy zobaczycie na zdjęciach.
 • 11 03

  Niezapomniany relaks z artego: artego voyage KRETA

  Proponujemy Państwu odpoczynek na przepięknej wyspie położonej na Morzu Śródziemnym, przygotowany przez markę artègo. Warunkiem udziału w tej relaksującej przygodzie jest nabycie biletu ARTÈGO VOYAGE poprzez dokonanie wpłaty w wysokości 500 zł oraz zakup produktów artègo za 7000 zł brutto. Termin dostarczania zgłoszeń upływa z dniem 16 czerwca 2013 roku. Każdy uczestnik wyjazdu musi posiadać paszport lub dowód osobisty ważny do 23 października 2013 roku. Szczegóły oferty wraz z programem znajdują się w ulotce do pobrania w wersji pdf tutaj
 • 02 03

  WYMARZONY KONKURS

  Weź udział w konkursie:
  1. Kup kosmetyki w promocji WŁOSY JAK ZE SNU
  2. Wyeksponuj display w widocznym miejscu w salonie do 12 maja 2013 r.
  3. Zrób zdjęcie tej ekspozycji
  4. Prześlij zdjęcie wraz z nazwą salonu, adresem, osobą do kontaktu, telefonem kontaktowym na adres: wlosyjakzesnu@artego.pl

  Nagrody do wygrania:

  hurtownie fryzjerskie, hurtownia fryzjerska

  Pierwsze miejsce

  Stojak z produktami artego
  WARTOŚĆ NAGRODY: 3000 zł

  hurtownie fryzjerskie, hurtownia fryzjerska

  Drugie miejsce

  Zestaw kosmetyków z serii DREAM REPAIR + nawilżacz Fox CONDITION
  WARTOŚĆ NAGRODY: 1196,50 zł

  hurtownie fryzjerskie, hurtownia fryzjerska

  Trzecie miejsce

  Zestaw kosmetyków z serii DREAM REPAIR
  WARTOŚĆ NAGRODY: 299,20 zł

  Regulamin konkursu WYMARZONY KONKURS dostępny jest na www.artego.pl/wlosyjakzesnu/rejestracja

 • 20 02

  "DO MILÓWKI WRÓĆ ..."

  Kolejny raz marka Kemon zaprosiła swoich klientów na szkolenie fryzjerskie z najnowszej kolekcji "ITALIAN TOUCH #12" MASTER COLLECTION 2013.
  Szkolenie odbyło się w Milówce, w hotelu "TYCJAN" w dn.2.02-3.02.2013 i było przeprowadzone przez instruktorów marki Kemon: Pawła Kamińskiego i Dorotę Grzelak. Najnowsza kolekcja "ITALIAN TOUCH#12" MASTER COLLECTION 2013
  została stworzona przez zespół stylistów włoskich oraz Pawła Kamińskiego, który został zaproszony jako jedyny stylista z pozostałych krajów. Doceniony został talent i kunszt sztuki fryzjerskiej Pawła. Pop i Rock to dwa główne trendy nowej kolekcji łączącej dwa przeciwstawne style kobiece. Z jednej strony to styl kobiety kochającej naturę, zainspirowanej światem tropikalnym, otulonej w powabne stroje w barwach będących mieszanką kolorów i lodu, a z drugiej strony to styl kobiety zdecydowanej, gotowej na metamorfozę i kochającej zmiany, kobiety ubranej w surowe stroje o żywych i zdecydowanych barwach. Harmonia i jednocześnie wykraczanie poza wytyczone granice to podstawowy trend.
  Nasi klienci zainspirowali się doskonałą pracą instruktorów i czerpali pełnymi garściami z ich wiedzy i umiejętności.
  Ale nie tylko szkolenie było atrakcją tego dnia dla naszych mistrzów sztuki fryzjerskiej. Po dniu pełnym inspiracji przyszedł czas na wspaniały kulig i szampańską zabawę do samego rana. Kolejny dzień szkoleniowy to nowe wyzwania zawodowe. Możliwość podpatrzenia pracy najlepszych i kolejna okazja do "naładowania akumulatorów" do pracy w salonie.
  Jednak wszystko co przyjemne i wyjątkowe szybko się kończy. Mamy nadzieję, że nasi klienci zadowoleni i wypełnieni pozytywną energią zaczną pracę w swoich salonach, a kolejna okazja do zdobycia nowego doświadczenia i nowych umiejętności (uchylając rąbka tajemnicy) będzie już wkrótce...
 • 14 01

  RAZ DO ROKU WIELKIE GRANIE, WIELKIE GRANIE W POMAGANIE...

  Kolejny, bo już 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za nami. W tym roku, jak już od 8 lat, Salony fryzjerskie pracujące kosmetykami marki KEMON wzięły udział w tej wielkiej akcji charytatywnej. Jest to niezwykłe wydarzenie, ponieważ w ten jeden dzień w roku wszyscy styliści-fryzjerzy pracują, a cała kwota wartości usługi trafia do puszki WOŚP. Oczywiście nie tylko w ten sposób są zbierane pieniądze na rzecz Orkiestry. Aukcje, licytacje, losy to tylko kilka sposobów, aby puszki orkiestrowe zapełniały się datkami. W tym roku w naszym regionie z Orkiestrą grało 11 salonów:
  1.Atelier Fryzjerskie ”KAWULOK” – Andrzej Kawulok
  Bielsko-Biała ul. Pod Stokiem 16
  2.Salon „HAIRMANYA”- Patrycja Sobecka
  Bielsko-Biała ul.11 Listopada 82
  3.Pracownia Fryzjerska „KAWULOK”- Arkadiusz Kawulok
  Chrzanów ul. Krakowska 12
  4.Salon „PASJA”- Marzena Cymerman &Urszula Kierwiak
  Kędzierzyn-Koźle ul. Harcerska 22
  5.Studio Wizerunku – Joanna Sołowij-Barutowicz
  Żywiec ul. Kraszewskiego 14
  6. Salon „ADA”- Adrianna Olejnik
  Bogacica ul. Kluczborska 20 a
  7. Montownia Fryzur – Magdalena Polak
  Niemodlin ul. Reymonta 9a
  8. Studio Sztuki Fryzjerskiej – Dagmara Siegmund
  Tworków ul. Główna 16
  9. Maniewski Hair & Body – Maciej Maniewski
  Kraków Rynek Główny 13
  Bielsko-Biała ul. 11 Listopada 60-62
  10. Studio Fryzjerskie – Marcin Paw
  Bielsko-Biała ul. Milusińskich 2
  Doskonała zabawa i poczucie, że robimy coś wyjątkowego i dobrego dało fantastyczne efekty. Udało się zebrać, aż

  19.276.95 gr

  Wszystkie salony współpracujące z marką KEMON, a grające w orkiestrze w całej Polsce zebrały : 122.128.29 gr A w ciągu 8 lat grania
  z Orkiestrą zebraliśmy

  1.123.832.10 gr

  Sie ma i do zobaczenia w przyszłym roku...