Zapraszamy do subskrypcji newslettera, prosimy podać e-mail:

Archiwum wydarzeń

2012 rok

 • 25 10

  „CHAMAN CHIC” nowa kolekcja marki MONTIBELLO
  Relacja ze szkolenia, które odbyło się 18.10.2012 w Bielsku-Białej

  Przygoda z fryzjerstwem dla twórców marki zaczęła się w 1967 roku w Barcelonie, bo wtedy właśnie powstało MONTIBELLO.
  Barcelona – miasto inspiracji , miasto Gaudiego, Zafona , miasto tajemnic i sekretów, i miasto , gdzie nasi klienci-fryzjerzy z całej Polski szkolą się w studio fryzjerskim marki Montibello. W otoczeniu wspaniałych zabytków , uroczych uliczek i atmosfery nauki , nasi fryzjerzy mogą poznawać tajniki i niuanse pracy produktami do koloryzacji, stylingu i pielęgnacji włosów.
  Jednak tym razem nasi klienci mogli poznać nową kolekcję fryzur i koloryzacji w czasie szkolenia , które odbyło się 18.10.2012 w Bielsku-Białej w hotelu BIT i było jednym z cyklu szkoleń fryzjerskich przedstawiających nową kolekcję „CHAMAN CHIC”.

  Kolekcja „CHAMAN CHIC” jest inspirowana trzema typami kobiet i dlatego też, ma trzy różniące się od siebie w znacznym stopniu, odsłony.
  hurtownie fryzjerskie, hurtownia fryzjerska

  Odsłona 1: „Shabby Antique”

  „Nie bogactwo czyni Cię wyjątkową”
  Kobieta opiera swoje bogactwo o sumę doświadczeń, podróży i emocji, które przeżywa.
  Jest to mieszanka materiałów szykownych i z pozoru niechlujnych, tak jak koszulki polo Lacoste ozdobione haftem , czy japońskie wzory na naczyniach. Kształtuje część młodego pokolenia , dla którego nie istnieją granice , a które pełne jest nadziei i oczekiwań.
  Kolory użyte do koloryzacji „Shabby Antique”, to:
  5.23/8.34/9.31 z farb OALIA

  hurtownie fryzjerskie, hurtownia fryzjerska

  Odsłona 2:„HIDDEN TREASURES”

  „Wiele hałasu o nic”
  To kobieta, która bardziej ceni jakość od ilości. Dzięki portalom społecznościowym, jest zawsze na bieżąco i ma kontakt z całym światem. Z tego powodu, HIDDEN TREASURES muszą zachować jej małą prywatną przestrzeń i jej świat wewnętrzny.
  Kolory użyte do koloryzacji „HIDDEN TREASURES”, to:
  5.60+6.2/Platinblanc Plus.
  Farby z linii CROMATONE

  hurtownie fryzjerskie, hurtownia fryzjerska

  Odsłona 3: „L’INSOLENTE”

  „Nie krępuj się”
  Arystokratka z czasów Rewolucji Francuskiej. Dla niej seksualność i zmysłowość są częścią mody i trendów. Jest to kolejny sposób wyrażania siebie i ta filozofia swobodnie opanowuje jej osobowość. Erotyczna mieszanka Kobiety z XIX wieku i dziewczyny Pin-Up z lat 50-tych XX wieku.
  Kolory użyte do koloryzacji „L’INSOLENTE”,to:
  5.88/Platinblanc Control
  Farby z linii CROMATONE

  Szkolenie z kolekcji „CHAMAN CHIC” przeprowadzili instruktorzy marki MONTIBELLO:.

  hurtownie fryzjerskie, hurtownia fryzjerska

  Santiago Olcese

  hurtownie fryzjerskie, hurtownia fryzjerska

  Iga Kuźnik

  hurtownie fryzjerskie, hurtownia fryzjerska

  Leszek Ligęza

  a efekty ich pracy można zobaczyć na zdjęciach...
 • 22 10

  Turcja z ARTEGO

  Turcja to piękny i orientalny kraj położony na dwóch kontynentach. Tutaj łączy się ze sobą nowoczesność i historia dając mieszankę przyciągającą podróżników z całego świata.
  I właśnie ten piękny kraj stał się pierwszym miejscem, gdzie marka ARTEGO w dniach 22-29.09.2012, zaprosiła swoich klientów, aby wspólnie się bawić, szkolić i integrować. Ponad 170 osób z całej Polski, właścicieli i pracowników salonów fryzjerskich pracujących na kosmetykach Artego, spędziło fantastyczny tydzień w hotelu „DELTA BEACH” w okolicach Bodrum w Turcji.
  Było to niezwykłe doświadczenie, bo wspólnie spędzając czas można było poznać sposoby pracy innych salonów, wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o problemach, pochwalić się sukcesami, a przede wszystkim odpocząć w pięknym miejscu, z gwarantowaną pogodą.
  Nam było niezwykle miło, ponieważ nasza firma FARO miała największą reprezentację na tym wyjeździe. 21 naszych klientów, którzy reprezentowali ponad 10 najlepszych salonów pracujących na produktach ARTEGO to wspaniała grupa przyjaciół po tym wyjeździe. Wspólna kolacja w tureckim stylu była początkiem wielu fantastycznych rozmów i wieczorów spędzonych na zabawie. Na długo w pamięci zostaną wycieczki do Pamukale, na wyspę Kos oraz wyjątkowy rejs po morzu Egejskim.
  Wszystko, co dobre szybko się kończy, ale zostaną piękne zdjęcia, niezapomniane wrażenia i ogromna potrzeba, żeby w przyszłym roku spotkać się kolejny raz. A gdzie się spotkamy... czas pokaże...
 • Bodrum